لیست قیمت

1- لیست قیمت کلیه قطعات اصلی و سایر اقلام و اجناس وارداتی شرکت و یا موجود در بازار که برای ساخت و مونتاژ انواع آسانسورها و پله های برقی مورد نیازند، همواره به روز در شرکت موجود است .

2- شرکت جهت همکاری با شرکت های طراح و سازنده آسانسور و پله برقی ونیز برای کمک به خریداران ومدیران پروژه های ساختمانی که قصد برآورد قیمت و سایرهزینه ها، همچون حمل اجناس به هرنقطه و اجرت مونتاژ ونصب انواع آسانسورها و پله های برقی مورد نیاز خود را دارند ، می توانند درخواست خود را با تکمیل اطلاعات در فرمی که به نشانی متقاضی فکس خواهد شد، به شرکت ارسال نمایند، تا در اسرع وقت اطلاعات قیمت و سایر هزینه ها توسط بخش بازرگانی شرکت ع.پ.آپادانا ، بر حسب نوبت به نشانی درخواست کننده، فکس، ایمیل یا پست شود. (جزئیات بیشتر)

توضیحات:

• برآورد قیمت کلی تجهیزات آسانسورها و پله های برقی بستگی به نوع دستگاه ها ( کششی – هیدرولیکی – نوع MRL – پک کامل خارجی- آسانسور پانوراما)، مارک قطعات، ظرفیت و تجهیزات کابین و تعداد طبقات و تعداد دستگاه ها در ساختمان دارد. ( برای آگاهی بیشتر اینجا را کلیک کنید).

• همچنین هزینه مونتاژ ونصب دستگاه ها بستگی به سابقه، تجارب و صلاحیت فنی شرکت، تخصص‌ها، و گواهینامه‌های آن و درجه مهارت نصابان شرکت دارد( که متاًسفانه از دید خریدار و مدیران پروژه پنهان می ماند- ( برای آگاهی بیشتر اینجا را کلیک کنید).

• درج و تکمیل کامل اطلاعات مربوطه در فرم استعلام (یا فرم سفارش)، توسط خریدار و ارسال آن به بخش بازرگانی شرکت ، در تعیین قیمت دقیق هر واحد آسانسورو پله برقی نقش اساسی دارد. ( برای آگاهی بیشتر اینجا را کلیک کنید).

• عامل مهم دیگرکه اغلب از دید خریدار پنهان می ماند ، تعیین دقیق مشخصات قطعات واجناس مورد نیازدرهرواحد آسانسور و پله برقی است. این مهم باید بر مبنای استاندارد ملی ایران و استاندارد جهانی ایزو 4190 ، با توجه به سطح زیربنا و جمعیت ساکن در ساختمان و سایر محاسبات ترافیکی انجام گردد.

• بازدید از محل برای اعلام قیمت، منوط به درخواست خریدار پس از ارسال یا فکس فرم تکمیل اطلاعات می باشد. (جزئیات بیشتر)

لینک دوستان

آمار بازدید